ru ua en

+380(50) 388-14-95

info@tomo.com.ua

Scheurich

Scheurich

Компанія була заснована в 1928 році Алоісом Шойріхом як бізнес з оптової торгівлі виробами зі скла, порцеляни та кераміки. Завдяки безлічі інновацій, сімейний бізнес розвивався та на сьогодні є лідером ринку кашпо та аксесуарів для квітів та рослин у Європі.

На виробничому майданчику в Кляйнхейбах в долині між Спейсартом та Оденвальдом команда з 300 працівників щодня виробляє до 100 000 одиниць товару, використовуючи високо автоматизовані виробничі лінії з роботами, найсучасніші системи випалу, обладнання для нанесення покриттів тощо. На нових виробничих потужностях, що нараховує близько 100 співробітників у Нойкирхені, Scheurich виробляє пластмасові горщики з величезною потужністю в 32 машини для лиття під тиском та 4 ротаційні машини.

Компанія з усією відповідальністю підходить до питання збереження навколишнього середовища. Виробництво Scheurich є екологічно чистим та сертифікованим: ISO-14001, ISO-50001 та Ecoprofit офіційно визнали стандарти компанії, що робить її лідером у своєму сегменті, коли йдеться про захист навколишнього середовища.