ru ua en

+380(50) 388-14-95

info@tomo.com.ua

Remaplan

Remaplan
Компанію Remaplan GmbH було засновано в 1984 році на  півдні Німеччини, у Мюнхені. Вона працює у двох різних напрямках: садово-городня інженерія, а також маркетинг і продажі.

Компанія Remaplan GmbH спеціалізується на виробництві товарів для саду з переробленого пластику (вторинної сировини). Одним із пріоритетів компанії є турбота про навколишнє середовище.

У березні 1995 року у Remaplan GmbH зазнала структурних змін. У цей період Remaplan GmbH зосередилася на розвитку співробітництва з крупними DIY мережами Німеччини.

У 2003 році Remaplan GmbH  стає членом WIBO GROUP (Майтинген), яка спеціалізується на виробництві товарів із пластику для дому та саду. Лінійка компостерів від Remaplan GmbH стала чудовим доповненням до широкого ассортименту WIBO GROUP.

Зараз компанія Remaplan GmbH  є потужним виробником та постачальником компостерів у Німеччині, а також в інших країнах Західної Європи. Клієнти компанії - такі мережі, як OBI, Hagebaumarkt, Toom, BauMax, OTTO Baumarkt Direkt, Leitermann, Hellweg та інші.